Storage - HP

Pomocí našeho konfigurátoru úložiště HP si můžete přizpůsobit vlastní systém úložiště dat HP a získat server, který je přizpůsoben vašim jedinečným požadavkům. Servery pro ukládání dat HP jsou ideálním řešením pro společnosti, které chtějí převzít kontrolu nad ukládáním svých dat a nespoléhat se na jiné společnosti, například na poskytovatele cloudových služeb.


Společnost HP je celosvětově preferovanou značkou pro řešení ukládání dat. Mnoho našich zákazníků je ve skutečnosti přesvědčeno, že HP je nejlepší dostupný systém pro ukládání dat NAS.


Definice NAS: Síťové úložiště (NAS) je server používaný pro ukládání souborů, který je součástí sítě, kde mohou uživatelé sdílet data a přistupovat k nim prostřednictvím klientů s přístupem.


Zde jsou tři hlavní důvody, proč byste si měli nakonfigurovat vlastní úložný server HP:

- Zvýšené zabezpečení: Centralizované úložiště dat usnadňuje sledování souborů a poskytuje lepší zabezpečení citlivých dat.
- Sdílené soubory: K souborům může přistupovat více uživatelů současně, což zefektivňuje spolupráci.
- Řízení přístupu: Můžete určit, ke kterým složkám mají uživatelé přístup, což poskytuje větší kontrolu nad daty.

Pokud máte vlastní úložný systém HP, můžete zvýšit zabezpečení ve firmě a zabránit kybernetickým útokům nebo průmyslové špionáži. Máte také úplnou kontrolu nad svými daty a můžete k nim kdykoli přistupovat. Vaši zaměstnanci s klienty navíc mohou sdílet data a přistupovat k nim v rámci společnosti.


Chcete-li začít, vyberte si požadované šasi a stisknutím tlačítka "configure" začněte s přizpůsobováním úložného serveru HP.


Na další stránce můžete přidat potřebné hardwarové komponenty, například záložní zdroje napájení. Nabízíme široký výběr repasovaných pevných disků, ze kterých si můžete vybrat, včetně:


- Pevné disky: Poskytuje největší úložnou kapacitu a je cenově dostupnou možností pro maximalizaci úložiště s omezeným rozpočtem.
- SSD a flash disky: Tyto možnosti nabízejí rychlejší přenos dat a spotřebovávají méně energie než pevné disky. Jsou ideálním řešením, pokud je prioritou rychlost a výkon.


Pokud potřebujete více úložného prostoru, můžete použít rozšiřující jednotku úložiště s pevnými disky a rozšířit tak úložné možnosti úložného serveru HP při zachování vysoké rychlosti a výkonu.


Ve společnosti Kimbrer vám naši certifikovaní technici sestaví úložný systém HP a otestují jej během 1-2 pracovních dnů. Pokud máte jakékoli dotazy ohledně toho, které komponenty by byly pro vaše konkrétní potřeby nejvhodnější, naši manažeři značky jsou vám vždy k dispozici.


Při nákupu u nás získáte:

- cenově dostupná řešení datových úložišť HP
- Rychlou mezinárodní přepravu
- Vlastní technickou podporu


Začněte sestavovat svůj vlastní úložný server HP ještě dnes pomocí našeho konfigurátoru úložišť.

Nelze najít produkty odpovídající výběru.