NETAPP - CPU PROCESSORS VRM

Repasované procesory NetApp jsou skvělým způsobem, jak získat nejnovější technologie bez vysoké ceny. Procesory NetApp patří k nejoblíbenějším a nejspolehlivějším procesorům na trhu a jsou navrženy pro provoz datově náročných programů při zachování stabilního a vysokého výkonu.


Repasované, někdy také nazývané rekonstruované, jsou použité procesory, které byly před zařazením do našeho skladu důkladně zkontrolovány a otestovány jedním z našich certifikovaných techniků.  


- Jsme důvěryhodným a spolehlivým distributorem repasovaných procesorů NetApp.  
- Máme zákazníky ve více než 80 zemích.  
- Můžeme vám je doručit do vaší lokality během 1-2 pracovních dnů.  


Nákup repasovaných procesorů je nejrychlejší a cenově nejdostupnější způsob údržby, výměny nebo upgradu pracovních stanic a serverů s nejlepšími dostupnými procesory NetApp.

  
Upgradujte svůj server pomocí renovovaného procesoru NetApp  

Repasované procesory NetApp pro servery jsou skvělým způsobem, jak získat sílu a výkon serveru bez vysokých nákladů. Serverové procesory jsou navrženy tak, aby byly spolehlivé a výkonné, což je ideální pro podniky a další organizace.  


Použité procesory NetApp jsou skvělou volbou, pokud vaše společnost chce ušetřit peníze a zároveň snížit svou uhlíkovou stopu. Použité procesory NetApp jsou levnější než nové procesory a jsou stále stejně spolehlivé a výkonné jako nové. Všechny naše procesory byly před umístěním do našeho skladu otestovány a zkontrolovány certifikovaným technikem, takže si můžete být jisti, že získáváte spolehlivý procesor, který je kompatibilní a připravený k použití. 


Použité procesory NetApp jsou nejlepší procesory, které můžete získat za výrazně sníženou cenu. Je to vynikající způsob, jak nahradit, udržovat nebo upgradovat své servery rychlým procesorem, aniž byste museli kupovat nové modely z výroby. 


Ve společnosti Kimbrer Computer máme na skladě procesory NetApp Intel i NetApp AMD za konkurenceschopné ceny. Neváhejte a projděte si náš seznam procesorů NetApp, vždy máme k dispozici velké zásoby použitých procesorů NetApp a můžeme je odeslat přímo na vaši adresu během 1-2 pracovních dnů. 

Sort By:

1 položka

NETAPP N-G-6136-S - Netapp Gold 6136 (3.0GHz - 12C) CPU

Od 13 546,00 Kč

Není skladem
Sort By:

1 položka